Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logowanie

Twój login
Twoje hasło
Zapamiętaj mnie

Create an account

Pola zaznaczone(*) są wymagane obowiązkowo.
Name
Twój login
Twoje hasło
Verify password
Email
Verify email


,,ZOSTAŃ POLSKIM ŚW. MIKOŁAJEM. PODARUJ KSIĄŻKĘ POLSKIEMU DZIECKU NA KRESACH” - X EDYCJA AKCJI

       W styczniu 2015 roku uczniowie, nauczyciele oraz rodzice dzieci Zespołu Szkół w Węglińcu włączyli się w X edycję akcji pt.: ,,Zostań polskim św. Mikołajem. Podaruj książkę polskiemu dziecku na kresach”. Akcja ta odbywa się pod patronatem J.M. Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego PROF. DR HAB. Marka Bojarskiego i Dziekana Wydziału Prawa , Administracji i Ekonomii PROF. UWR DR HAB. Włodzimierza Gromskiego.

Załączniki:
Pobierz plik (podziekowanie.pdf)podziekowanie.pdf[ ]371 Kb
Pobierz plik (Podziekowanie1.pdf)Podziekowanie1.pdf[ ]44 Kb

Czytaj więcej...

Nowe terminy rekrutacji na rok szkolny 2015/2016

Nowe terminy rekrutacji na rok szkolny 2015/2016 znajdują się w zakładce "REKRUTACJA".

Ferie zimowe 2015

FERIE ZIMOWE

ZAJĘCIA SPORTOWE NA BOISKACH WIELOFUNKCYJNYCH

Dzieci oraz młodzież gimnazjalną i licealną zapraszamy na zajęcia sportowe organizowane na obiektach sportowych na terenie gminy.

Czytaj więcej...

Wigilia 2014

 

galeria

„Razem w Pełni Sprawni” - COOLturalny Marian – etiuda filmowa

Był 12 grudnia 2014 roku, godzina 7.20. Wyjeżdżaliśmy pociągiem z deszczowego Węglińca do Wrocławia. Nikt nie wiedział, co nas tam czeka. Zaproszeni byliśmy na uroczystą galę podsumowującą projekt „Razem w Pełni Sprawni”. Prawie dwugodzinna podróż pociągiem, potem dwadzieścia minut w tramwaju i byliśmy na miejscu. We Wrocławiu świeciło słońce.

galeria

Czytaj więcej...

Zaproszenie

Zaproszenie

W imieniu Pani Justyny Chmielowiec, byłej mieszkanki Węglińca oraz uczennicy Szkoły Podstawowej w Węglińcu, obecnie mieszkającej we Francji, serdecznie zapraszam na Jej koncert fortepianowy.

Koncert odbędzie się w niedzielę 21 grudnia 2014 r. o godz. 18:00 w sali widowiskowej. Domu Kultury w Zgorzelcu, ul. Parkowa 1.

Wstęp wolny. W programie utwory: F. Chopina, M. Ravela i R. Schumanna.

Barbara Karolak

Dyrektor Zespołu Szkół

w Węglińcu